Czas i koszty dostawy

Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

1. Kuriera InPost

 • Paczka Kurierska płatność online 17,99zł.
 • Paczka Kurierska Pobraniowa (płatność u kuriera) 22,99 zł

2. Paczkomatów InPost

 • Paczkomat płatność online 15,99 zł

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie pod adresem: ul. Graniczna 6/48 w Gdyni po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Staramy się aby nasze produkty wysyłane były do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych. Ponieważ każdy produkt jest wykonany ręcznie, to w przypadku dużych zamówień ten czas może się wydłużyć. Jeśli masz wątpliwości co do czasu realizacji prosimy o kontakt: 661-641-510, szpulinka@szpulinka.pl

W przypadku opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym wysyłka towaru może się opóźnić o 3-4 dni ze względu na proces księgowania, a później proces wykonania. Nie pracujemy na potwierdzeniach przelewów !

W przypadku realizacji zamówienia specjalnego termin dostawy ustalany jest bezpośrednio z klientem. 

Zgodnie z art. 395 k.c.  W przypadku nieodebrania paczki kurierskiej pobraniowej i nie wywiązania się z obowiązków zawartej umowy kupna -sprzedaży,  sprzedawca zgodnie z przysługującym mu prawem może złożyć oświadczenie odstąpienia od umowy i domagania się naprawienia szkody wynikłej z zobowiązania, czyli kosztów przesyłki do klienta oraz powrotu do siedziby firmy nieodebranej przesyłki. W celu uiszczenia odpowiedniej kwoty, sprzedawca wywyła wezwanie do zapłaty. 

 

Jeśli aktywna jest promocja darmowej dostawy, to w przypadku rezygnacji z towaru, który po odjęciu pod kwoty zakupów spowoduje zaniżenie kwoty zakupów poniżej kwoty ode której obowiązuje darmowa przesyłka , koszt wysyłki zostanie naliczony tradycyjną ceną, a kwota za zwrot towaru pomniejszona zostanie o kwotę za należną przesyłkę. 

2. Płatności 

Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

- przelewem (w przypadku opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym wysyłka towaru może się opóźnić o 3-4 dni ze względu na proces księgowania, a później proces wykonania. Nie pracujemy na potwierdzeniach przelewów !)

- płatnością w systemie Bankowości elektronicznej (płatności online) / płatności shoper

- płatnością karta płatniczą 

-płatnością odroczoną Pay Po

 • Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

   W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl