Czas realizacji

 

Jeśli zależy Państwu na szybkiej wysyłce, to proszę umieścić takie info w komentarzu do zamówienia, najlepiej z datą, do jakiej musi do Państwa dotrzeć zamówienie :) Można też skontaktować się bezpośrednio z nami pod nr telefonu : 661641510.

 

Staramy się by wszystkie nasze opaski i wianki wyjechały z naszej pracowni do Państwa w przeciągu 24h od momentu zamówienia. Do tego terminu należy doliczyć czas dostarczenia przez kuriera lub do paczkomatu...

 ...Ale nie zawsze jest to możliwe. 

Wszystkie nasze produkty są wykonywanie dla Państwa ręcznie dopiero w momencie złożenia zamówienia. 

Dlatego musimy mieć czas na przygotowanie wianka lub opaski. Dotyczy to szczególnie dużych zamówień.

 

 

 Szacowany czas realizacji od momentu wpłaty to:

Opaski: 2-3 dni robocze + 1 dzień wysyłka

Wianki komunijne: 3-5 dni robocze + 1 dzień wysyłka

 

Staramy się aby nasze produkty wysyłane były do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych. Ponieważ każdy produkt jest wykonany ręcznie, to w przypadku dużych zamówień ten czas może się wydłużyć. Jeśli masz wątpliwości co do czasu realizacji prosimy o kontakt: 661-641-510, szpulinka@szpulinka.pl  

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie pod adresem: ul. Graniczna 6/48 w Gdyni po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką. Prosimy o odliczoną kwotę.

 

W przypadku realizacji zamówienia specjalnego termin dostawy ustalany jest bezpośrednio z klientem. 

 

W przypadku opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym wysyłka towaru może się opóźnić o 3-4 dni ze względu na proces księgowania, a później proces wykonania. Nie pracujemy na potwierdzeniach przelewów !

 

 

Sugerujemy płatność szybkimi przelewami online, blikiem, kartą itp. W przypadku przelewu ręcznego bezpośrednio ze strony banku czas realizacji może się wydłużyć o 2-3 dni.


W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy w przeciągu 2-3 dni w przypadku opasek i 4-5 dni w przypadku wianków, po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Zgodnie z art. 395 k.c.  W przypadku nieodebrania paczki kurierskiej pobraniowej i nie wywiązania się z obowiązków zawartej umowy kupna -sprzedaży,  sprzedawca zgodnie z przysługującym mu prawem może złożyć oświadczenie odstąpienia od umowy i domagania się naprawienia szkody wynikłej z zobowiązania, czyli kosztów przesyłki do klienta oraz powrotu do siedziby firmy nieodebranej przesyłki. W celu uiszczenia odpowiedniej kwoty, sprzedawca wywyła wezwanie do zapłaty. 

 

Darmowa dostawa obejmuje zakupy na łączną kwotę 149 zł (InPost) lub 199 zł (DPD). W przypadku rezygnacji z towaru, który po odjęciu pod kwoty zakupów spowoduje zaniżenie kwoty zakupów poniżej kwoty 149 zł lub 199 zł , koszt wysyłki zostanie naliczony tradycyjną ceną, a kwota za zwrot towaru pomniejszona zostanie o kwotę za należną przesyłkę. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl